4

سال تجربه
ظرافت و اصالت

درباره ما

خدمات مو در منزل

_

خدمات مو در منزل مجموعه هماناز به شما خانم‌های عزیز کمک می‌کند تا بدون ماندن در ترافیک، در آرامش خانه و به دور از نگرانی‌های ویروسی، با خیال راحت همه‌ی خدمات زیبایی را در منزل دریافت کنید. می‌توانید با یک تماس تلفنی، خدمت مدنظرتان را برای روز و ساعت دل‌خواه رزرو کنید و بدون نیاز به خروج از منزل کلیه خدمات زیبایی مدنظرتان از جمله میکاپ، شینیون، کراتینه، رنگ و مش و… را هم در محیط خانه دریافت نمایید. در حال حاضر خدمات هماناز برای شهرهای تهران، کرج و کرمان به شما بانوان محترم ارائه می‌شود. برای رزرو نوبت تلفنی خدمات مو کافی است روی دکمه «رزرو نوبت» کلیک کنید و به‌صورت تلفنی نوبت بگیرید.

  • خدمات با کیفیت بالا
  • بدون عوارض جانبی
  • مواد با کیفیت و اصل
  • آرایشگران متخصص

زیبایی اتفاقی نیست

بهترین و عالی ترین خدمات

_

اگر از هر خانمی بپرسید چه چیزی مهم‌ترین نقش را در زیبایی خانم‌ها دارد، بی‌معطلی جواب می‌دهد «موها». من هم با تمام وجود به این موضوع باور داشتم. به‌خاطر همین بود که همیشه ذهنم درگیر موهایم بود؛ اندازه، مدل، حالت، رنگ و هزار تا چیز دیگر. همیشه دوست داشتم موهایم در بهترین حالت ممکن باشد.
اما بعد ازدواج حسابی سرم شلوغ شد و از زیر سنگ هم نمی‌توانستم چند ساعت ناقابل پیدا کنم و برای موهایم بروم آرایشگاه. صبح تا بعدازظهر سر کار بودم و بعدازظهر تا آخر شب هم مشغول بچه‌داری. هروقت موهایم را توی آینه می‌دیدم، یاد کارهایی می‌افتادم که قبلا برای موهای عزیزم انجام می‌دادم و آه حسرت می‌کشیدم. تا این‌که یکی از دوستانم خدمات مو در منزل هماناز را معرفی کرد.
او هم هزارتا گرفتاری داشت و نمی‌توانست برای کراتینه‌ی موهایش برود سالن بیرون. آرایشگر آمده بود خانه‌اش و موهایش را با همان قیمت بیرون مثل ابریشم صاف کرده بود. چند ماه پیش من هم سفارش دادم و آرایشگر هماناز سریع و به‌موقع آمد خانه‌ام. حالا مدتی است که توی آینه به اندازه و مدل جدید موهایم نگاه می‌کنم و ذوق می‌کنم. از وقتی با هماناز آشنا شده‌ام، هر رویایی که برای موهایم در سر داشته باشم، فقط با یک تماس تلفنی به واقعیت تبدیل می‌شود.
اگر می‌خواهید هماناز را بیشتر بشناسید و با خدمات زیبایی در منزل بیشتر آشنا شوید، ادامه‌ی این نوشته را از دست ندهید.

49گواهینامه دریافتی
27جایزه دریافتی
80مشتری راضی

آیا برای حس زیبایی و ظرافت آماده اید؟

همین الان نوبت خود را رزرو کنید !

آشنایی بیشتر با هماناز

جرقه‌ی اولیه‌ی هماناز با توجه به نیاز شما خانم‌های عزیز زده شد؛ یعنی نیازی همیشگی به زیبا بودن. اما متاسفانه دلایل زیادی وجود دارند که گاهی نمی‌گذارند این نیاز مهم برطرف شود. از مشغله‌ی زیاد و کمبود وقت گرفته تا بیماری. هماناز مجموعه‌ای معتبر است که تمام خدمات مو و همچنین تمام خدمات زیبایی دیگر را در منزل خودتان به شما ارائه می‌دهد تا هیچ مانعی برای رسیدن به زیبایی و جذابیت برای شما وجود نداشته باشد.

مجموعه‌ی هماناز از پرسنلی حرفه‌ای تشکیل شده که با سال‌ها فعالیت توانسته‌اند تجربیات زیادی را در زمینه‌های مختلف آرایشی و زیبایی به دست بیاورند. آرایشگران و متخصصین هماناز از بهترین و به‌روزترین ابزارها برای ارائه‌ی خدمات استفاده می‌کنند تا در نهایت، لبخند رضایت روی لب‌های‌ شما نقش ببندد.

براشینگ مو
براشینگ حرفه ای مو

چرا خدمات مو در منزل هماناز؟

این روزها، دسترسی به خدمات متنوعی مثل مواد غذایی و حمل‌ونقل با اینترنت و فضای مجازی فوق‌العاده راحت شده است. ارائه‌ی خدمات مو و تمام خدمات زیبایی دیگر در منزل هم ایده‌ی نسبتا جدیدی است و پیش از رونق فضای مجازی به‌شکل امروزی مطرح نبود. هماناز به‌شکل تخصصی به‌سراغ ایده‌ی خدمات زیبایی در منزل رفت تا همه، حتی آن‌هایی که مشکلات رفت‌وآمد یا کمبود وقت دارند هم بتوانند به‌راحتی و بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی از زیبایی بهره‌مند ببرند.

البته خدمات مو در منزل غیر از این مزیت‌های دیگری هم دارد. در این قسمت، بعضی از این مزیت‌ها را با هم مرور می‌کنیم و به این سوال مهم جواب می‌دهیم: «چرا هماناز؟»

رنگ کار خوب در تهران
رنگ کار ماهر در تهران

1- چون در این کار تخصص داریم

امروزه، انواع زیادی از روش‌ها و ابزارهای آرایشی وجود دارند. همین‌طور آسیب‌های آرایش و روش‌های درمانی در این زمینه خیلی متنوع است. به همین دلیل، آرایشگری حرفه‌ای کاری تخصصی است و نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. همه‌ی آرایشگران تخصص و مهارت کافی را در همه‌ی زمینه‌ها ندارند و بعضی از آن‌ها به شکل تجربی کار خود را یاد گرفته‌اند. اما هماناز برای همکاری با آرایشگران خود شروطی دارد. از آن جمله:

داشتن مدرک فنی حرفه‌ای در زمینه‌ی موردنظر (آرایش مو، میکاپ، …).

داشتن حداقل 5 سال سابقه‌ی کار در زمینه‌ی موردنظر (آرایش مو، میکاپ، …).

پس با استفاده از خدمات زیبایی در منزل هماناز می‌توانید از دانش و مهارت آرایشگران مطمئن باشید.

2- چون به آرایشگران‌مان اعتماد کامل داریم

در کنار دانش و تخصص، سلامت اخلاقی آرایشگری هم بسیار مهم است. اگر بخواهید آرایشگری ناشناس را به خانه‌ی خود بیاورید، اهمیت این موضوع چند برابر می‌شود. آرایشگران هماناز برای فعالیت در این مجموعه از نظر عدم سوء پیشینه و تست عدم اعتیاد بررسی می‌شوند. فقط آرایشگرانی در هماناز مشغول به کار می‌شوند که علاوه بر دانش و مهارت، از نظر اخلاقی هم صلاحیت لازم را داشته باشند.

رعایت نکات بهداشتی در هماناز
آرایشگاه سیار بهداشتی در تهران

3- چون نگرانی‌تان را از بیماری‌های واگیردار درک می‌کنیم

حتما شما هم در دوران کرونا و دیگر بیماری‌های واگیردار، نگرانی‌هایی نسبت به درگیری خود و نزدیکان‌تان با بیماری‌های واگیردار دارید. با ارائه‌ی خدمات مو در منزل، تماس شما با افراد دیگر بسیار کمتر از وقتی است که به‌شکل حضوری به سالن‌ها می‌روید. همچنین، آرایشگران هماناز در حین شیوع کرونا، در صورتی برای ارائه‌ی خدمات فرستاده می‌شوند که تست کرونای آن‌ها منفی باشد.

4- چون هیچ‌وقت تعطیل نیستیم

یکی از مزیت‌های خیلی مهم خدمات موی هماناز، دسترسی بیست‌وچهار ساعته و هفت روز هفته به آرایشگران است. سالن‌های آرایشی به دلایل و مناسبت‌های مختلفی ممکن است تعطیل باشند. اما با هماناز، این مشکل هیچ‌وقت برای شما پیش نمی‌آید.

5- چون نمی‌خواهیم در صف منتظر بمانید

برای درخواست خدمات مو در منزل وقت‌تان نخواهد شد. معمولا بعد از گرفتن وقت از سالن‌های آرایشی، نیاز است منتظر بمانید تا کار دیگران تمام شود. همین‌طور ممکن است آرایشگر برای رسیدگی به کار بقیه در کار شما عجله کند و نتیجه‌ی دل‌خواهی نگیرید. ارائه‌ی انواع خدمات موی هماناز چنین مشکلات وجود ندارد.

رنگ کردن مو
رنگ کردن مو

6- چون برای وقت و هزینه‌های شما ارزش قائلیم

اگر بخواهید از سالن‌های زیبایی معمول درخواست خدمات در منزل کنید، حتما هزینه‌ی زیادی از شما خواهند گرفت. خدمات مو در منزل هماناز در کنار همه‌ی مزیت‌هایی که گفتیم، هزینه‌ی اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. جالب است بدانید که هزینه‌ی خدمات آرایشگری در منزل هماناز تقریبا نزدیک به خدمات سالن‌ها و گاهی پایین‌تر از آن‌ها است.

اگر کنجکاوید تا با انواع خدمات مو بیشتر آشنا شوید، نکات ریز و درشت آن را بشناسید و با جدیدترین مدل‌ها آشنا شوید، ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید.

اصول صحیح براشینگ مو و حالت دادن به موها

خدمات مو شامل چیست؟ یک معرفی کامل

خدماتی که هماناز برای موهای زیبای شما در منزل خودتان ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است:

خدمات اکستنشن مو

خدمات کوتاهی مو

خدمات کراتینه مو

خدمات رنگ و مش مو

خدمات براشینگ مو

خدمات شینیون مو

خدمات بوتاکس مو

مدل متنوع کوتاهی مو توسط آرایشگرهای ماهر

مدل متنوع کوتاهی مو توسط آرایشگرهای ماهر

خدمات به‌روز مو و ترندهای جدید آن

دنیای مد و زیبایی هر روز چهره ای جدید از خود نشان می دهد و مدل موهای مختلف و متنوع را به میان می آورد. هرکسی دوست دارد که به روز ترین خدمات مو و جدبد ترین آنها را دریافت کند. خانم های عزیزی که به دنیای مد علاقمند هستند و می خواهند از خدمات آرایشی مو جا نمانند، می‌توانند با خیال راحت به اطلاعات به‌روز هماناز اطمینان کنند. پرسنل هماناز همواره از ترندهای آرایش مو و به‌روزترین مدل های مو آگاه هستند و می توانند انواعی از سبک ها را روی موهای شما خلق کنند. خدمات موی هماناز شامل جدیدترین و زیباترین مدل های شینیون مو است و همواره از بهترین وسایل آرایشی و زیباترین و خاص ترین آن ها استفاده می شود. شما می توانید انواع مدل موهای فانتزی، مدل های ترند جهانی و… را با هماناز تجربه کنید.

در ادامه، بعضی از خدمات مهم را بیشتر توضیح می‌دهیم.

صاف کردن مو
کراتینه مو در تهران

۱. براشینگ مو

براشینگ مو در واقع نحوه‌ی صحیح شانه زدن موها و حالت دادن به آن‌ها است. برخی از افراد بر این تصور هستند که براشینگ مو مسئله‌ی پیش‌پاافتاده‌ای است و افراد خود می‌توانند برای براشینگ موهای خود اقدام کنند و لازم نیست در این زمینه از آرایشگران حرفه‌ای استفاده کرد.

این تصور اشتباهی است. کافی است براشینگ موی خود را با نحوه‌ی براشینگ کردن مو توسط یک آرایشگر حرفه‌ای و متخصص مقایسه کنید. آن وقت است که به معجزه هنر آرایشگری ایمان می‌آورید.

اگر براشینگ مو به روش صحیح انجام شود، موهای شخص به هیچ عنوان وز نخواهد بود و در خوش‌حالت‌ترین وضعیت ممکن خواهد بود. براشینگ مو شامل شانه کردن و سشوار کشیدن موها می‌شود و برای موهای کوتاه و بلند تفاوت‌هایی دارد. نحوه‌ی براشینگ موهای صاف، فر و یا حتی موهای رنگ و مش‌شده متفاوت بوده و حتما باید توسط آرایشگر ماهر انجام شود. به‌عنوان مثال آرایشگر ماهر می‌داند که برای کدام جنس مو از باد سرد یا داغ استفاده کند.

قبل و بعد براشینگ مو
قبل و بعد براشینگ مو

براشینگ مو مناسب چه مراسم ها و مناسب هایی است؟

اکنون که به طور کامل با براشینگ مو آشنا شدید، خوب است بدانید که در چه مراسمی بهتر است موهای براشینگ شده داشته باشید.

براشینگ مو حتی قبل از شینیون مو هم توسط آرایشگران هماناز انجام می شود. برای اینکه مدل شینیون موها زیباتر شود.

کاربرد دیگر براشینگ مو این است که می توانید آن را برای دورهمی های کوچک انجام دهید. براشینگ مو یک مدل ساده مو است که و می تواند برای هر مکانی مناسب باشد.

شما می‌توانید از خدمات براشینگ مو هماناز در میهمانی ها، مراسم های خانوادگی، جشن عقد و نامزدی، جشن تولد، پاتختی و… استفاده کنید.

آرایشگران هماناز می توانند با توجه به خواست و سلیقه شما از گل سر های زیبا و کوچک در کنار موهای براشینگ شده استفاده کنند.

بهترین شینیون‌های مو برای خانم‌های جوان

بهترین شینیون‌های مو برای خانم‌های جوان

۲‌. کوتاهی مو

از جمله مهم‌ترین و پرکاربردترین خدمات آرایشگری به خدمات مو و کوتاهی آن مربوط می‌شود. توصیه می‌کنیم که هیچ وقت کوتاهی موهای خود را به آرایشگرهای مبتدی و آماتور نسپارید‌، زیرا کوتاهی مو ریسک بزرگی بوده و قابل جبران نیست. برای اینکه موی انسان ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر رشد کند باید یک سال زمان بگذرد. بنابراین در انتخاب آرایشگر ماهر برای کوتاهی مو دقت کنید.

مدل کوتاهی مو
مدل کوتاهی جدید زنانه

آرایشگران متخصص هماناز هر مدل مویی را که شما مد نظرتان باشد را می توانند خیلی تمیز و زیبا به شما ارائه دهند. مدل های کوتاهی مو مختلفی هستند که می توانند مناسب فرم صورت شما باشند. آرایشگران هماناز قبل از ارائه خدمات کوتاهی مو شما را راهنمایی می کنند و با ارزیابی انواع مدل موها روی صورت شما، به شما بهترین پیشنهاد را می دهند.

 

کوتاهی مو و اکستنشن موهای کوتاه به حالت کاملا طبیعی

کوتاهی مو و اکستنشن موهای کوتاه به حالت کاملا طبیعی

برای استفاده از خدمات مو و کوتاهی لازم است که به نکات زیر دقت داشته باشید، این نکات عبارت‌اند از:

۱. حتما به نمونه کارهای آرایشگر خود دقت کنید و بررسی کنید که آیا به کار خود تسلط دارد یا نه؟

۲.به فرم صورت خود توجه داشته باشید. به‌عنوان مثال به صورت‌هایی که فرمی گرد دارند، مدل موی پیکسلی بیشتر می‌آید.

۳. اگر صورت شما فرمی مربعی شکل دارد، حتما موهایتان را در حد متوسط کوتاه کنید تا فک شما به صورت زاویه‌دار باشد.

۴. اگر اندامی ریز دارید حتما موهای خود را کوتاه کنید زیرا موهای بلند شما را کشیده‌تر و لاغر‌تر از حد معمول نشان می‌دهد.

۵.به هنگام کوتاهی مو باید به سلامت موهای خود توجه داشته باشید. به عنوان مثال اگر موهای سوخته داشته و موهایتان موخوره دارد، بهتر است تا جایی که امکان دارد برای از بین بردن موخوره‌ها موهای خود را کوتاه کرده و یا آن‌ها را احیا کنید‌.

۶. هر چند ماه یک بار برای موخوره‌گیری نوک موهای خود اقدام کنید.

 

کراتین کردن مو با مواد اصل و طبیعی

خدمات کراتین و ترمیم مو

۳. کراتین و ترمیم مو

یکی از مهم‌ترین خدمات مو که این‌ روزها به شدت رایج بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد، کراتین و ترمیم مو است.‌ در این بخش به طور مفصل برایتان درباره کراتین و ترمیم مو خواهیم گفت.

خدمات کراتین مو با کیفیت مطلوب در منازل مشتریان

کراتین مو چیست؟

کراتین به نوعی پروتئین گفته می‌شود که در مکانیزم بدن انسان به صورت طبیعی وجود داشته و معمولا در مو و ناخن انسان یافت می‌شود‌. استفاده از کراتین برای موها موجب زیبایی خیره‌کننده آن‌ها می‌‌شود. معمولا 70 درصد کراتین‌ها مو را احیا کرده و ۳۰ درصد آن‌ها موجب صاف شدن مو می‌شوند. در واقع به کمک خدمات مو و کراتین مو کلیه موهای آسیب‌دیده احیا شده و ضخامت تارهای آن‌ها افزایش یافته و بهبود می‌یابد.

حتما حواس‌تان باشد که به مواد کراتین حساسیت نداشته باشید. به‌عنوان مثال افرادی که دچار بیماری پوستی پسوریازیس هستند و یا به فرمالدئید حساسیت دارند، حتما قبل از انجام کراتین مو باید با پزشک و متخصص پوست و موی خود مشورت کنند.

کراتینه صافی مو
صاف کردن مو با کراتینه

انواع کراتین مو

کراتین مو را به دو دسته تقسیم‌بندی می‌کنند که از هردوی آن‌ها برای خدمات مو در سالن‌های آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود، این موارد عبارت‌اند از:

الف) کراتین احیاکننده مو

کراتین احیا مو مناسب افرادی است که به دلیل حرارت دادان مداوم به موهای خود به وسیله اتوی مو، سشوار و… به سوختگی و آسیب مو دچار شده‌اند. این افراد با کراتین احیاکننده می‌توانند موهای خود را ترمیم کنند.

ب) کراتین برزیلی و یا کراتین صافی

از کراتین برزیلی به منظور صاف کردن موها استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که استفاده از خدمات کراتین برزیلی هم موهای شما را ترمیم و تقویت می‌کند و هم به میزان بسیار زیادی آن‌ها را صاف زیبا می‌کند.

بهترین مزایای استفاده از خدمات کراتین مو

کراتین مو مزایای بسیار متعددی دارد و اگر بخواهیم به سه مورد مهم و اساسی در زمینه کراتین مو اشاره کنیم، موارد زیر را می‌توانیم نام ببریم.

  • درمان‌کننده موهای آسیب‌دیده
  • صاف کردن مو
  • از بین بردن حالت وزی موها

برای استفاده از خدمات مو و کراتین مو دقت داشته باشید که از خدمات سالن‌های آرایشی و زیبایی معتبر استفاده کنید تا موادی که برای کراتین موهای شما استفاده می‌کنند، اصل و باکیفیت باشند.‌ توصیه می‌کنیم که از خدمات کراتینه در منزل هماناز استفاده کنید. لازم‌ به ذکر است که به هنگام استفاده از خدمات هماناز می‌توانید آرایشگر متخصص و کاربلد خود را به منازل شخصی خود برده و در محیط امن خانه خود از خدمات آرایشی و زیبایی بهرمند شوید.

اکستنشن موی کوتاه
اکستنشن مو

۴. اکستنشن مو

اکستنشن مو از جمله خدمات مو است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته و روشی است که با آن موهایی به موی اصلی شخص افزوده می‌شود. اکستنشن مو نیز انواع مختلفی داشته و قیمت آن به عوامل مختلفی از جمله تعداد شاخه‌های مو، بلندی و کوتاهی، طبیعی و مصنوعی بودن مو و سایر عوامل دیگر بستگی دارد.

اکستنشن مو باعث می‌شود که نازکی موهای شما به چشم نیاید و یا ریزش موی شما قابل مشاهده نباشد و موهایی پرحجم و زیبا داشته باشید. در ادامه توضیح خواهیم داد که انواع اکستنشن و خدمات مو شامل چیست.

الف) اکستنشن موی طبیعی

وقتی که برای اکستنشن موهای خود از موهای طبیعی استفاده می‌کنید، زیبایی شما بیشتر شده و موهایتان حالت طبیعی ویژه و منحصر به فردی خواهند داشت. به علاوه، موهای طبیعی قابلیت رنگ کردن‌، مش و دکلره نیز دارند. پس از اکستنشن مو به روش طبیعی لازم است که هر ۴۵ روز یک بار برای ترمیم اکستنشن مو به آرایشگاه مراجعه کنید.

ب) اکستنشن موی مصنوعی

در این روش از اکستنشن مو تنها می‌توانید طول موهای خود را تا ۳۰ سانتی‌متر افزایش دهید، زیرا وزن موی مصنوعی بیشتر بوده و برای شما خسته‌کننده خواهد بود و از طرفی به موهای اصلی شما فشار آمده و موجب ریزش مو می‌شود. زمانی که موهای خود را اکستنشن مصنوعی می‌کنید، پس از ۳ الی ۴ ماه باید به صورت مجدد اکستنشن مو را تکرار کنید.

اکستنشن موی مصنوعی

روش نصب اکستنشن مو

برای نصب اکستنشن مو نیز از روش‌های متعددی استفاده می‌کنند. رایج‌ترین آن‌ها استفاده از چسب کراتین مو، رینگ، دوخت مو و سایر روش‌های مدرن و پیشرفته است.

با توجه به نوع و جنس موهای شما و اینکه می خواهید ماندگاری اکستنشن موهای شما چقدر باشد، باید یک روش نصب اکستنشن موی مناسب خود را انتخاب کنید. در انتخاب روش نصب، متخصصین هماناز به شما کمک می کنند و به طور کامل معایب و مزایای هر روش و مراقبت های بعد از اکستنشن مو را به شما می گویند تا بتوانید رضایت کامل را از خدمات داشته باشید.

۵. آمبره و سامبره مو

آمبره مو یکی از پرطرفدارترین خدمات مو محسوب می‌شود که برای خانم‌های جوان و دختران به شدت مناسب است. آمبره به تغییر درجه رنگ مو گفته می‌شود که هر چه به ساقه مو می‌رسیم رنگ آن روشن‌تر می‌شود.

آمبره و سامبره مو نسبت به دکلره زیبایی بیشتری داشته و ظاهر شما را دلربا‌تر می‌کند. لازم به ذکر است که سامبره مو روش پیشرفته‌تر آمبره است که رنگ تیره از ریشه مو شروع شده و زمانی که به ساقه مو می‌رسد روشن‌تر می‌شود.

سامبره مو
سامبره موی مشکی

توصیه ما برای شما استفاده از خدمات در منزل هماناز است. با رزرو آرایشگر می‌توانید آمبره و سامبره موهای خود را در منزلتان و با نهایت آرامش و آسودگی خاطر انجام داده و موهای خوش‌رنگ و فانتزی داشته باشید.

آمبره موی کوتاه

همانطور که اشاره شد در آمبره مو، موها در ریشه تیره هستند و هر چه پایین تر می‌آییم موها روشن‌تر می شوند تا اینکه انتهای ساقه مو کاملا روشن است. برخی فکر می کنند آمبره و سامبره فقط برای خانم هایی که موهای بلند دارند و گیسو کمند هستند مناسب است. خبر خوب این است که خدمات آمبره مو و سامبره را می توانید برای موهای کوتاه خود هم انجام دهید. رنگ کاران متخصص هماناز با ظرافت تمام و مهارت بالا می توانند خدمات آرایشی موهای شما را انجام دهند و بهترین و خاص ترین مدل رنگ موی آمبره را در خانه خودتان به شما عرضه کنند.

خدمات آمبره مو و سامبره

نکاتی مهم برای آمبره و سامبره مو

  • اگر به دنبال دریافت خدمات مو در زمینه آمبره و سامبره مو هستید، توجه داشته باشید که ‌می‌توانید از حداقل ۳ رنگ استفاده کنید و بهتر است که این رنگ‌ها با هم هارمونی مناسبی داشته باشند و از طرفی به رنگ پوست شما بیایند.تمام زیبایی آمبره و سامبره به این است که رنگ‌ها با هم همخوانی و هارمونی داشته باشند‌. بهتر است برای این منظور از رنگ‌های لایت فانتزی و از ترکیب رنگ‌های گرم و سرد استفاده کنید.توجه داشته باشید که آمبره مو نیز انواع مختلفی دارد و می‌توان آمبره فانتزی، آمبره معکوس و آمبره کلاسیک را نام برد و متناسب با سلیقه و استایل ظاهری که دارید هر کدام از روش‌های آمبره مو را انتخاب کنید.

رنگ  کردن موها به روش‌های نوین آرایشگری

۶. شینیون مو

از دیگر خدمات منحصر به فردی که توسط آرایشگران مجرب و متخصص هماناز در منازل ارائه داده می‌شود، شینیون مو است. شینیون واژه‌ای لاتین است که به معنای موی پرپشت است.

در واقع شینیون به مدل‌ها و حالت‌هایی که به موهای افراد داده می‌شود، می‌گویند. در میان خدمات مو، شینیون مثل آرایش صورت اهمیت دارد و باید به مسئله شینیون مو توجه ویژه‌ای داشت. اگر شینیون مو به درست‌ترین حالت ممکن انجام شود، زیبایی صورت، ظاهری و استایل شخص را چندین برابر کرده و او را درست به مانند ملکه‌ای زیبا می‌کند. اما کافی است که شینیون موهای خود را به شخصی آماتور بسپارید تا زیبایی‌های شما را با یک شینیون نامناسب از بین ببرد.

شینیون مو بسته و ساده
شینیون مو بسته و ساده

برای شینیون مو مدل‌های متنوعی وجود داشته و سالانه مدل‌های ترند و خاصی باب می‌شود. بهتر است برای شینیون از آرایشگری کمک بگیرید که در این زمینه تخصص کامل داشته باشد.

لازم به ذکر است که شینیون مو با توجه به نوع و جنس مو به عنوان مثال فر یا صاف بودن مو و حتی کوتاه و بلند بودن ارتفاع مو متفاوت است. از جمله آن‌ها می‌توان به شینیون مناسب عقد، شینیون مناسب نامزدی،‌ شینیون مناسب عروسی، شینیون مناسب مجالس و مهمانی‌ها اشاره کرد.

انواع مدل شینیون مو

موها را می توان به انواع و اقسام مدل ها در آورد و اینکه شینیون‌کار شما چقدر با سلیقه و با ذوق هنری باشد، کمک می کند که مدل موهای شما زیباتر شود. انواع مدل های شینیون مو شامل شینیون باز و نیمه باز، شینیون اروپایی، شینیون حرارتی، شینیون بافت و شینیون فرانسوی می باشند. آرایشگران هماناز با توجه به جنس و نوع موهایتان می توانند بهترین مدل شینیون را روی موهای شما پیاده کنند.

مش کردن مو به زیباترین حالت ممکن

نکاتی مهم برای شینیون مو

برای اینکه شینیون موهای شما زیبا و لاکچری باشد، لازم و ضروری است که به نکات زیر نهایت دقت را داشته باشید. این نکات عبارتند از:

آرایشگری که خدمات مو و شینیون شما را انجام می‌دهد باید از نظر ابزار و لوازم ‌مورد نیاز تامین باشد. به عنوان مثال کلیه ابزارهایی مانند کش مو، تور شینیون‌، کلیپس مو، بیگودی، گیره مویی، انواع اسپره و ژل مناسب حالت‌دهنده و سایر ابزارهای دیگر را در دسترس داشته باشد.

ابزارهای حرارتی برای خدمات مو و شینیون مو جزو لوازم حیاتی و ضروری هستند و آرایشگر شما باید مجهز به سشوار، اتوی مو، بابلیس و سایر لوازم حرارتی باشد.

برای تثبیت و ثابت نگه داشتن مدل مو و شینیون شما باید از اسپری‌های تثبیت‌کننده‌، ژل، موس مو و … استفاده کنید تا مدل موی شما برای مدت مشخصی ثابت بماند.

نکات مهم شینیون مو
نکات مهم شینیون مو

شینیونی ایده‌آل و درجه یک است که اثری از گیره‌های مویی و سنجاق‌ها بر روی موی شخص مشخص نباشد و اگر گیره‌ای بر روی موهای شما نمایان نباشد، یعنی شینیون‌کار شما حرفه‌ای است.

اگر موهای شما کوتاه باشد، باید از ابزارهای مخصوص برای شینیون موهایتان استفاده شود و به گونه‌ای باید این خدمات ارائه داده شود که هیچ‌گونه نقص و کاستی نداشته باشد.

برای شینیون موی خود حتما از مدل‌های به‌روز و فشن استفاده کنید به عنوان مثال شینیون‌های کلاسیک،‌ شینیون خامه‌ای، شینیون عربی، شینیون حرارتی، شینیون نخی‌، شینیون حلزونی و … جزو محبوب‌ترین مدل‌ها برای شینیون هستند.

شینیون موی کوتاه

خانم هایی که موهای کوتاه دارند از مدل دادن به موهای خود نگران نباشند. به همان اندازه که مدل شینیون برای موهای بلند وجود دارد، همان میزان هم شینیون برای موهای کوتاه داریم. آرایشگران و شینیون کاران حرفه ای هماناز می توانند خدمات شینیون مو را به به بهترین شکل روی موهای کوتاه شما انجام دهند و شما نهایت لذت را از شینیون موی کوتاه خود ببرید.

نکات مهم شینیون مو
نکات مهم شینیون مو

۷. مش کردن مو

هر چه به فصل‌های گرم نزدیک‌تر می‌شویم، خانم‌ها تمایل زیادی نسبت به مش کردن موهای خود یافته و برای مش مو اقدام می‌کنند. برای مش موهای خود می‌توانید از خدمات مش مو در منزل هماناز استفاده کنید.

مش کردن مو دارای فوت و فن‌هایی است که باید به آن‌ها دقت ویژه‌ای شود و این تنها توسط آرایشگرهای باتجربه و دارای مهارت امکان‌پذیر است. برای مش کردن مو باید به نکات زیر دقت داشته باشید.

نکات بسیار مهم درباره مش مو

قبل از اینکه برای مش کردن مو اقدام کنید باید موهای خود را شانه کنید تا صاف و بدون گره باشد.

موهای شما باید کاملا خشک بوده و حتی نم‌دار هم نباشند.

برای درآوردن موها به کمک قلاب باید دقت داشته باشید که به ریشه مو آسیبی وارد نشود.

باید از مواد مش به اندازه و نسبت مناسب استفاده کرد تا موهای شما زیبا شوند.

مواد باید به صورت کاملا منظم، یکنواخت و یکدست به موها مالیده شود .

برای شستشوی مش پس از گذشتن زمان مورد نظر حتما از رنگساژ و نرم‌کننده مو استفاده کنید.

پس از مش مو حتما از سرم‌های کریستال و ماسک مو برای موهای خود استفاده کنید تا موهای شما آسیب نبینند.

مش مو یخی
مش مو استخوانی روی موی مشکی

انواع مش مو

مش مو می تواند موهای شما را از یکدستی خارج کند و هارمونی و ترکیب زیبایی از رنگ های بی نظیر را روی موهای شما اجرا کند. نکته قابل توجه در مش مو این است که دو رنگ زیبا که با هم همخوانی داشته باشند را باید انتخاب کنید. می توانید انواعی از مش مو را روی موهای مشکی پیاده کنید. مثلا موهایی با زمینه مشکی که دارای مش های فانتزی مانند آبی، صورتی و بنفش هستد بسیار جذاب و خاص هستند.

یا طیف رنگی از رنگ قهوه ای می تواند برای خانم های میانسال گزینه خوبی باشد. زمینه موها قهوه ای تیره و مش هایی با قهوه ای روشن و نسکافه ای. آرایشگران هماناز می توانند به شما کمک کنند تا بهترین خدمات مو را برای خود انتخاب کنید و موهایی زیبا و جذاب را از آن خود کنید.

۸. رنگ و مو

از دیگر خدمات مو می‌توانیم به رنگ مو اشاره کنیم. این کار در میان خانم‌ها بسیار محبوب بوده و معمولا سالانه چندین بار برای رنگ موهای خود اقدام می‌کنند. ترکیب رنگ عملی حرفه‌ای محسوب می‌شود‌ که تنها توسط آرایشگرهای ماهر و درجه‌یک امکان پذیر است، بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما رنگ موی خود را به افراد کاربلد و متخصص بسپارید.

رنگ مو بلوند استخوانی
رنگ مو استخوانی بلوند

انتخاب رنگ موی مناسب

در انتخاب یک رنگ موی مناسب باید به موارد زیادی توجه کنید. انتخاب رنگ مو معمولا بر اساس رنگ پوست و رنگ چشم ها انجام می شود. اینکه رنگ موی مورد نظر شما باعث زیبایی چهره و باز شدن پوست صورت شما شود، خیلی مهم است و نیاز به آگاهی و تخصص دارد تا بتوان رنگ موی مناسبی را انتخاب کرد. خدمات رنگ موی هماناز بهترین و با کیفیت ترین رنگ ها را برای شما انجام می دهد و رنگ کاران هماناز به شما کمک می کنند تا انتخاب خوبی برای موهای خود داشته باشید. خدمات رنگ موی هماناز این اطمینان را به شما می دهد که موهایتان دقیقا به همان رنگی که می خواهید دربیاید و زیبایی چهره و سلامت موهایتان را تضمین کند.

مش مو ظریف دخترانه
مش مو کنفی روی موی مشکی

نکاتی طلایی برای خدمات مو رنگ کردن

قبل از اینکه تمامی موهای خود را رنگ کنید باید حتما تست رنگ‌ انجام دهید.

پس از اینکه موهای خود را رنگ کردید به هیچ عنوان تا ۲۴ ساهت موهای خود را با شامپو نشویید. برای این منظور می‌توانید از ماسک‌های مو استفاده کنید.

۲۴ ساعت قبل از اینکه شروع به رنگ و دکلره موهای خود کنید، به موهایتان مواد شوینده نزنید.

حتما از برندهای معتبر و باکیفیت اکسیدان و رنگ مو استفاده کنید.

به هیچ عنوان برای رنگ کردن ابرو از رنگ مو استفاده نکنید.

پس از رنگ کردن مو از موهای خود مراقبت کنید. به این منظور می‌توانید از روغن‌هایی طبیعی و یا انواع ماسک مو و یا سرم مو استفاده کنید.

خدمات رنگ و مش مو در تهران
خدمات رنگ و مش مو هماناز

جمع‌بندی و سخن‌ پایانی

در این مقاله به طور جامع از خدمات موی هماناز گفتیم. خدمات مو شامل انواع مختلفی است و در بر گیرنده تمام خدمات زیبایی و آرایشی مدنظر شما است. از رنگ و مش و کوتاهی مو گرفته تا اکستنشن و کراتینه مو. تمام خدمات مو در مجموعه هماناز تحت نظر بهترین و با مهارت ترین آرایشگران انجام می شود. با خدمات موی هماناز بهترین خود باشید و در هر جا و هر زمانی زیبایی موها و جذابیت چهره خود را در دست بگیرید.

هماناز همواره در تلاش است بهترین خدمات مو را به همراهان خود ارائه دهد و تا کنون در این امر موفقیت بسیاری کسب کرده. برای اطلاعات بیشتر از هزینه های خدمات مو و نحوه ارائه این خدمات می توانید همین الان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و به راحتی نوبت خود را هم دریافت کنید.